Responsywne strony internetowe (RWD) to dla nas standard. Każda strona jaką tworzymy jest mobilna.

Aktualne trendy wyraźnie wskazują gwałtowny wzrost ruchu internetowego, z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, czyli np. smartphonów, czy tabletów. Nasuwa to pytanie - czy należy dostosowywać strony www do tego typu urządzeń? Według nas odpowiedź to: zdecydowanie tak!

Technika projektowania stron odpowiadająca na to zagadnienie nosi nazwę responsive web design (RWD). Nie zamierzamy zanudzać tutaj Państwa technikaliami (chociaż chętnie odpowiemy na wszystkie pytania na ten temat), ważne jest to, że koncowy produkt potrafi dostosować się do rozdzielczości ekranu użytkownika, dzięki czemu jest tak samo użyteczny i atrakcyjny wizualnie na dużym zewnętrznym monitorze, laptopie, czy telefonie.

Strony mobilne (a dokładniej - responsywne) nie są dla nas opcją, za którą należy dopłacić. Uważamy, że w dzisiejszych czasach nie można potraktować tego inaczej niż standard, wobec czego wszystkie realizacje, które oddajemy do użytku Klientów, są całkowicie responsywne i gotowe na spotkanie z pełną gamą urządzeń.